Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Page 1

دانلود فیلم و سریال کره ای و خارجی جدید

قوانین دراماشو - دراماشو

کاربر عزیزم، ضمن تشکر از همراهی دراماشو جهت دانلود و تماشای فیلم ها و سریال ها بصورت دانلود و پخش آنلاین لازم است قبل از هر گونه خرید و استفاده از خدمات دراماشو یکبار قوانین را با دقت مطالعه نمایید و در صورت قبول قوانین و پایبندی به آن اقدام به پرداخت اشتراک نمایید، بدیهی است در صورت عدم رعایت قوانین دراماشو این حق را دارد تا حساب کاربری شمارا مسدود و یا معلق نماید حتی در صورت داشتن اشتراک که هزینه آن نیز مسترد نمیگردد.

شایان ذکر است که این امکان وجود دارد تا محتوا و شرایط قوانین توسط دراماشو تغییر نمایید که در صورت تغییر بلافاصله از طریق بخش اطلاع رسانی (نوتیفیکیشن) سایت به کلیه کاربران اطلاع رسانی خواهد شد و در صورتی که قوانین جدید مورد موافقت کاربر قرار نگیرد، دراماشو این تعهد را دارد تا مدت زمان باقیمانده از اشتراک کاربر را محاسبه و الباقی آن را به کاربر مسترد نماید.

۱. دسترسی به سرویس ها: برای استفاده از سرویس های دراماشو نیاز به دسترسی به اینترنت ایران است. و در لحظه نگارش این قوانین تا این لحظه امکان دانلود برای کاربران خارج از کشور و یا با استفاده از v.p.n و یا p.r.o.x.y مقدور نمی باشد، همچنین سرورهای دانلود دراماشو در حالت پایدار می باشد و در صورت دانلود و یا مشاهده یا سرعت پایین بایستی مراتب را از طریق سرویس دهنده اینترنت خود پیگیری نمایید کمااینکه سابقه داشته است سرویس دهنده اینترنت کاربران، محدودیتی گاها اعمال و یا دچار اختلال در سرویس دهی می شوند، در صورتی که مشکل از سمت دراماشو باشد اطلاع رسانی خواهد شد.

۲. خرید اشتراک: دسترسی به برخی از محتوای دراماشو نیازمند اشتراک می باشد، که با انتخاب زمان اشتراک و خرید آن میتوانید به تمامی بخش های دراماشو دسترسی داشته باشید، شایان ذکر است هیچ یک از پلن ها با یکدیگر تفاوت ندارند و اخلاف پلن ها در مدت زمان آن ها است.

۳٫ مصرف ترافیک اینترنت: ترافیک دانلودی در دراماشو به صورت تمام بها می باشد. زیرا برای نیم بها بودن بایستی سرورها در ایران و ثبت شده باشد و با توجه به اینکه محتوای دراماشو سانسور شده نیست چنین امکانی عملا وجود ندارد.

۴٫ محدوده سنی محتوا: مجموعه دراماشو چخ محتوای دوبله و یا زبان اصلی دارای زیرنویس فارسی و بدون زیرنویس را همانگونه که هست (بدون هیچ گونه سانسوری) در اختیار کاربران خود قرار میدهد، لذا کاربران طبق علایق، سلایق و شئونات شخصی و اجتماعی خود می بایستی محتوای مورد نظر خود را برای دانلود و یا تماشا انتخاب نمایید همچنین هیچ محتوای ایرانی به جهت احترام به حقوق ناشر بر روی دراماشو قرار نخواهد گرفت.

۵٫ دقت در خرید: لازم است قبل از هرگونه خریدی به دقت شرایط سایت و پلن انتخابی خود را بررسی نمایید و با اطمینان خرید خود را انجام دهید زیرا امکان استرداد وجهه پرداخت شده وجود ندارد.

۶٫ حساب های کاربری متعدد و یا انتقال حساب کاربری: داشتن چند حساب کاربری و یا واگذاری حساب به فرد دیگری در دراماشو پذیرفته نمی باشد و در صورت مشاهده تمام حساب های کاربر مسدود خواهد شد و هزینه اشتراک خریداری شده، مسترد نخواهد شد.

۷٫ استفاده اشتراکی یا غیر فردی از یک حساب: هر حساب کاربری برای یک فرد و صرفا برای استفاده شخصی همان فرد در نظر گرفته شده است. به اشتراک گذاشتن حساب کاربری و یا استفاده از یک حساب توسط چند کاربر و یا دانلود محتوا سایت برای تماشا پس از مدت اشتراک در دراماشو پذیرفته نیست. این مورد به صورت تصادفی کنترل می شود و در صورتی که مشاهده شود یک حساب کاربری از دو ای پی مختلف و در یک زمان فعال شده است و یا تعداد زیادی فیلم و سریال در مدت کوتاه دانلود شده باشد (خارج از عرف که بر اساس اطلاعات دانلود کاربران دراماشو محاسبه میشود)؛ به این معنی خواهد بود حساب کاربری به اشتراک گذارده شده و یا کاربر قصد سرقت آرشیو را دارد در این صورت بدون اخطار حساب کاربری مسدود و در صورتی که هزینه ای هم پرداخت شده باشد مسترد نمی گردد.

۷٫ دانلود توسط سرور: حساب های ۳۰نما فقط برای استفاده شخصی و سیستم خانگی (و به طور کلی ابزار خانگی مانند تلویزیون شخصی و یا موبایل شخصی) فراهم شده است. دانلود توسط هرگونه سرور در سرویس های دراماشو پذیرفته نمی باشد و در صورت مشاهده این گونه موارد بدون اخطار حساب کاربر مسدود و در صورتی که هزینه ای هم پرداخت شده باشد مسترد نمی گردد.

۸٫ زیرنویس: تا این لحظه که در حال نگارش زیرنویس هستیم مجموعه دراماشو ترجمه کننده زیرنویس نیست، لذا در صورتی که محتوای مورد نظر شما فاقد زیرنویس فارسی است به دان معنی است که در هیچ جایی توسط تیم تولید محتوا یافت نشده لذا از درخواست اضافه نمودن زیرنویس فارسی به محتوا خودداری نمایید،

۹٫ دوبله فارسی: هیچ یک از محتوای دوبله فارسی دارای سانسور نیست و بخش هایی از صوت که دوبله نگردیده، زیرنویس فارسی درج خواهد شد و همچنین به دلیل حجم کار زیاد سینک دوبله و نیروی کم این بخش قابل درخواست نیست.

۱۰٫ ناهماهنگی در زیرنویس و دوبله: با توجه که عملیات زیرنویس چسبیده نمودن محتوا توسط انسان انجام میگیرد نه ربات لذا ممکن از ناهماهنگی و اشتباه صورت بگیرد، لذا از بخش گزارش مشکل در همان صفحه اعلام نمایید تا در اولین فرصت بررسی و اصلاح گردد.

۱۱٫ بخش دیدگاه: با توجه به اینکه نظرات بدون تایید ثبت خواهد شد، انتشار مطالب خلاف یا نقض‌کننده قوانین، تهدید کننده، توهین‌آمیز، غیراخلاقی، افتراآمیز ، مبتذل و یا مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، پذیرفته نیست. در صورتی که این بند توسط کاربر نقض شود؛ دراماشو این حق را دارد حتی در صورت داشتن اشتراک حساب کاربری را مسدود نماید می شود و از ادامه سرویس دهی به کاربر معذور بوده و در صورتی که هزینه ای هم پرداخت شده باشد، مسترد نمی گردد. در نظر داشته باشید که نظر اسپویل بدون زدن تیک اسپویل در بار اول اخطار و بار دوم انسداد حساب کاربری را در پی خواهد داشت

۱۲٫ درخواست‌ محتوا: در حال حاضر درخواست‌ها به ترتیب اولویت درخواست و نیاز کاربران رسیدگی می‌گردند. به این معنی که عنوانی که درخواست بیشتری دارد، در اولویت بررسی قرار می‌گیرد. ارسال درخواست به معنی پذیرش و قرار گرفتن قطعی آن نمی باشد و گاهی ممکن است درخواست ها با توجه به شرایط زمان زیادی برای درج در سایت ببرد، همچنین دراماشو این حق را دارد تا در شرایط خاص بنا به صلاحدید خود بخش درخواست فیلم و سریال را غیر فعال نمایید.

۱۳. احترام متقابل: تیم پشتیبانی در هر محیط اجتماعی و یا به صورت فردی موظف است با احترام کامل با کاربر برخورد نماید؛ از کاربران نیز انتظار می رود پرسش ها؛ مشکلات و نظرات خود را با احترام و از طريق راه های ارتباط مشخص شده بیان نمایند در صورتی که خلافی مشاهده شود حساب کاربری مزبور مسدود و وجهی مسترد نمی شود. در صورت نارضایتی از وضعیت بخش پشتیبانی کاربر؛ میتوانید از ایشان درخواست ارتباط مستقیم با مدیریت را داشته باشید.

توی دراماشو استریم میتونی بصورت آنلاین فیلم و سریال ها رو با پلیر حرفه ای ما تجربه کنید ?

دنیای پخش آنلاین !!

توی دراماشو استریم میتونی بصورت آنلاین فیلم و سریال ها رو با پلیر حرفه ای ما تجربه کنید ?

دراماشو

وب اپلیکیشن دراماشو را هم اکنون میتوانید به صفحه اصلی موبایل خود اضافه نمایید !

متوجه شدم